«Авангард» (Бзів) – володар Суперкубка Київської області 2017 року!

У суботу, 25 листопада, у Вишневому відбувся матч за Суперкубок Київської області – завершальний акорд сезону у столичному регіоні.
У поєдинку за почесний трофей зійшлися чемпіон області – «Авангард» зі Бзова – та володар Кубка області – «Десна» з Погребів. На поєдинку були присутні почесні гості, серед яких мер Вишневого Ілля Діков, голова Київської обласної федерації футболу Ярослав Москаленко, виконавчий директор КОФФ Василь Наливайко та багато інших.
Сам матч вийшов захоплюючим та тримав у напрузі до останніх хвилин. По ходу гри футболісти «Авангарду» двічі виходили вперед (відзначилися Петро Кондратюк та В’ячеслав Панфілов), на що «Десна» відповіла дублем оборонця Богдана Кондратюка. Вирішальним став гол Сергія Зелді, який вийшов на заміну у другому таймі та вдало реалізував пенальті, встановивши підсумковий рахунок – 3:2.
Титульний матч на високому рівні провела бригада арбітрів у такому складі – Сергій Задиран (арбітр), Світлана Грушко та Анастасія Рєзнік (асистенти), Олександр Сахно (четвертий арбітр). Дії суддівської бригади оцінював спостерігач арбітражу Олександр Миколайович Балакін.