Збірна Київщини посіла четверте місце на ХХІІІ турнірі пам’яті М.М.Балакіна

У четвер, 14 грудня, в Києві у спорткомплексі КПІ відбувся ХХІІІ турнір пам’яті першого вітчизняного арбітра ФІФА Миколи Миколайовича Балакіна.

У турнірі взяли участь 14 команд, в яких були представлені 19 областей країни, й були поділені на чотири групи.

Збірна Київської області потрапила до групи разом із представниками Дніпропетровської та Чернігівської областей. Матч із дніпрянами завершився нульовою нічиєю, а з представниками Чернігівщини наша команда зіграла в результативну нічию – 1:1. За регламентом змагань, у разі нічийного рахунку переможець визначався в серії пенальті, й у обох випадках наші хлопці виявлялися сильнішими за своїх опонентів.

     

У півфіналі збірній Київщини довелося зустрітися із одвічними друзями-суперниками – збірною м. Києва. «Суха» поразка (0:2) відправила нашу команду боротися за бронзові нагороди із Львівською областю.

І тут, у третій раз із чотирьох матчів на турнірі, було зафіксовано нічийний рахунок за участю представників Київської області – на гол Юрія Можаровського наші хлопці відповіли влучним ударом Миколи Балакіна. Третя серія пенальті виявилася невдалою для нашої команди, й у підсумку «бронза» поїхала на Львівщину.

А переможцем стала збірна м. Києва, яка у вирішальному матчі здолала об’єднану команду Вінницької та Житомирської областей – 2:1.

Після завершення змагань кожна обласна федерація отримала пам’ятний диплом про участь у турнірі, а також були відзначені індивідуальними нагородами окремі гравці. Зокрема, найкращим захисником турніру став онук Миколи Миколайовича Балакіна – Микола Балакін-молодший. Почесну нагороду він отримав із рук свого батька Олександра Миколайовича Балакіна.

Збірна Київської області виступала в такому складі: воротарі – Дмитро Дудка, Сергій Бойко; польові гравці – Олесандр Дашко, Віктор Аврамчук, Віталій Кислюк, Юрій Вишневський, Артем Пошелюзний, Дмитро Кутаков, Сергій Задиран, Микола Балакін, Денис Шурман. Діями команди керував Сергій Березка, а підтримати своїх колег приїхали Володимир Маслов, Кирило Хіміченко, Андрій Радіоненко, Валерій Валерко, Вадим Шельменко та інші.

Відзначимо, що вдруге в історії турніру Балакіна у ньому взяла участь і команда арбітрів-жінок, за яку виступали й представниці Київщини – Крістіна Козорог, Альона Кваша та Анастасія Дмитренко.

А Анастасія Рєзнік працювала на матчах у якості арбітра, й відпрацювала настільки бездоганно, що жоден гравець не висловив до неї щонайменшої претензії.

* фото надані Федерацією футболу України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *