Арбітри Київщини підсумували 2017 рік

Комітет арбітрів Київської обласної федерації футболу провів завершальну цього року колегію, яка пройшла у приміщенні Києво-Святошинської районної державної адміністрації.

Голова Комітету, арбітр ФІФА Сергій Бойко та його заступник Олександр Миколайович Балакін підбили підсумки 2017–го, розповіли про плани на майбутній рік, а також обговорили інші нагальні питання.

Арбітри, які були найбільше задіяні в проведенні офіційних матчів під егідою Київської обласної федерації футболу – Роман Буряк, Максим Величко, Дмитро Докучай, Роман Костюк, Владислав Мошковський, Дмитро Рубан, Андрій Середа, Сергій Соколов, Кирило Тарасенко та Віктор Хмельов – удостоєні спеціальних відзнак Комітету арбітрів КОФФ.

 

Члени колегії отримали спеціальне екіпірування з емблемою КОФФ, яке будуть використовувати на тренувальних заняттях, тестуваннях та під час підготовки до матчів.

У роботі колегії взяли участь Виконавчий директор Київської обласної федерації футболу Василь Наливайко та член Виконкому, голова Києво-Святошинської обласної федерації футболу Валерій Чалий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *