Арбітри КОФФ пройшли тестування

У неділю, 14 січня, в Легкоатлетичному манежі на Березняках, що в Києві, арбітри Київської обласної федерації футболу пройшли тестування з фізичної підготовки та зі знання Правил гри у футбол.

Арбітри були поділені на дві групи. До першої увійшли ті, хто рекомендований до роботи на матчах вище обласного календаря – вони бігли традиційний тест ФІФА (6 прискорень по 40 м, 75/25 м за 15/18 сек відповідно).

Разом із молоддю за бажанням могли перевірити свою готовність і арбітри професійних ліг (ПЛ, 1 та 2 ліг, U-19), які своє тестування пройдуть 23 січня.

Іншу ж групу склали арбітри, які будуть залучатися до роботи на матчах обласного рівня – для них було підготовлено тест ФІФА за полегшеною програмою (6 прискорень по 40 м, 75/25 м за 15/22 сек відповідно).

Після цього усі арбітри склали усний іспит зі знання Правил гри у футбол, який приймали члени Комітету арбітрів КОФФ.

Після успішного «випробування» футбольною термінологією усх учасників тестування привітав перший засупник Голови КОФФ Олександр Нігруца, передавши вітання від Голови КОФФ Ярослава Москаленка, а голова Комітету арбітрів КОФФ Сергій Бойко побажав усім арбітрам успішного старту сезону 2018 року, який відкриється вже завтра поєдинками ХХІІІ традиційного національного  турніру пам’яті Заслуженого майстра спорту, Заслуженого тренера України Олега Макарова.

Фото – Олександр Ожиняк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *