Арбітри та спостерігачі КОФФ професійних змагань в очікуванні тестування

У вівторок, 23 січня, в Легкоатлетичному манежі, що на Березняках, пройде тест ФІФА з фізпідготовки арбітрів професіональних змагань та змагань жінок.

Київська обласна федерація футболу буде представлена на тестуванні 20 арбітрами та асистентами: Прем’єр-ліга – Микола Балакін, Сергій Бойко, Олександр Дашко, Дмитро Кутаков, Денис Шурман; Перша ліга – Юрій Вишневський, Дмитро Денисюк, Віталій Кислюк, Олександр Сахно; Друга ліга – Віктор Аврамчук, Сергій Задиран, Крістіна Козорог, Дмитро Ступак. Кирило Хіміченко, Тарас Чопілко, чемпіонат U-19 – Андрій Федорук (новий), Світлана Грушко, Сергій Дубиківський (новий); жіночі змагання – Альона Кваша, Анастасія Резнік.

А за день до цього, у понеділок, 22 січня, пройде міжрегіональний семінар спостерігачів арбітражу Всеукраїнських змагань за участю спостерігачів арбітражу м. Києва, Київської обл., Чернігівської обл. та АР Крим, у рамках якого його учасники отримають методичні рекомендації щодо проведення спостереження арбітражу футбольних матчів, а також складуть тестування на знання Правил гри та відео-тестування. КОФФ буде представлена на ньому шістьма спостерігачами арбітражу, серед яких Сергій Березка (новий), Віктор Денисюк, Наталія Мазуренко, Михайло Родіоненко, Сергій Скрипак, Вадим Шевченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *