Арбітри футзалу КОФФ провели практичний семінар

Практичний семінар для арбітрів з футзалу КОФФ проходив 21 січня у с. Хотів Києво-Святошинського району.

На семінар були викликані шестеро арбітрів, які були поділені на дві бригади. Першу склали Віталій Васильєв (Українка), Євген Бондарчук (Бровари) та Юрій Мельниченко (Бородянка), які працювали на матчах першої ліги Києво-Святошинського району з футзалу, до другої увійшли Роман Гейло, Юрій Бабушкін, Олена Кваша (усі – Біла Церква), що працювали на матчах вищої ліги Києво-Святошинського району з футзалу.

Загалом наші арбітри відпрацювали десять матчів протягом дня. Ігри були зняті на відео для подальшого аналізу вже на теоретичній частині семінару, а цікаві моменти розбиралися в дружній атмосфері відразу після поєдинків.

Серед них були ігри з непередбачуваним результатом, як наприклад «Енергія» (Чабани) – «Хотів», коли молоді хлопці обіграли досвідчених лідерів, програючи по ходу матчу в три м’ячі. А закривав тур матч за перше місце у вищій лізі між командами «Гатне» та «Новосілки», в якому вирішувалося, хто стане лідером на даному етапі чемпіонату. І тут команда-фаворит, що складається з гравців екстра-класу (таких як Балашев, Арановський, Романовський), у складному для наших арбітрів матчі програла команді з Новосілок.

Після завершення вирішального поєдинку втомлені, але задоволені собою учасники семінару, розібравши цікаві з точки зору арбітражу моменти, роз’їхалися по домівках, не знайшовши сил навіть провести так званий «третій тайм».

Комітет арбітрів КОФФ висловлює подяку за надання можливості та умов для навчання голові Києво-Святошинської районної федерації футболу Чалому Валерію Івановичу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *