Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ

Випуск 3: у перерві між таймами здійснюється заміна гравців без повідомлення арбітра

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Чи є порушенням правил заміна гравців, проведена в перерві між таймами без повідомлення арбітра?

ВІДПОВІДЬ

Так. Але якщо раніше це каралося попередженням (жовтою карткою), то в нових Правилах такого пункту немає. Натомість там указано: «Якщо арбітра не було поінформовано про заміну між таймами, запасний гравець, який вийшов на поле, може продовжити гру, дисциплінарні заходи не застосовуються, а про цей факт повідомляють у відповідні органи». Ті, своєю чергою, можуть застосувати санкцію щодо клубу (наприклад, у вигляді грошового штрафу).

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 03, пункт 5.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *