Завершальний акорд ХХІІІ Меморіалу Олега Макарова

У неділю, 28 січня, у критому манежі НТБ «Динамо» (Київ) у Кончі-Заспі відбувся фінал ХХІІІ традиційного турніру пам’яті заслуженого тренера України Олега Макарова.

У вирішальному матчі зійшлися представники Першої національної ліги – «Колос» із Ковалівки та чернігівська «Десна». Команди вже зустрічалися між собою на стадії групового турніру, й тоді перемогу з мінімальним рахунком завдяки реалізованому пенальті здобув «Колос». Тріумфували ковалівці й у фіналі, але цього разу з куди відчутнішою перевагою.

Відкрити рахунок футболістам «Колоса» вдалося перед самою перервою, коли захисник Охрончук, підключившись до атаки, з близької відстані спрямував м’яча до воріт. Невдовзі після перерви Задоя подвоїв результат, а вже в компенсований час остаточний рахунок встановив красивим ударом Мілько.

3:0 – і «Колос» виграв уже третій Кубок Олега Макарова в історії клубу. Також були й індивідуальні відзнаки. Найкращим воротарем турніру визнано Антона Яшкова, найкращим гравцем — Олександра Поздєєва, найвлучнішим стрільцем став Тимофій Листопад, а Костянтин Махновський отримав заохочувальну відзнаку родини Макарових.

Додамо, що поєдинок на високому професійному рівні провела бригада арбітрів у такому складі: арбітр – Олександр Сахно, асистенти арбітра – Віктор Аврамчук та Тарас Чопілко, четвертий арбітр – Дмитро Денисюк. Делегатом КОФФ на матчі був Ігор Олексійович Качар, а спостерігачем арбітражу – Віктор Денисюк.