Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ

Випуск 4: чи може зробити сейв не воротар?

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Чи може зробити сейв не воротар?

ВІДПОВІДЬ

Може. Раніше у Правилах не існувало визначення поняття «сейв». Тепер є, і воно таке: «Відбитий м’яч (сейв) — дії гравця, який будь-якою частиною тіла за винятком рук (за виключенням воротаря у власній штрафній площі) зупиняє або намагається зупинити м’яч, що летить у ворота або дуже близько до них». Внесення у Правила тлумачення поняття сейву зумовлене новими змінами у визначенні іншого терміна — положення «поза грою».

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 11, пункт 2.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *