Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ

Випуск 6: чи може капітан команди сперечатися з арбітром?

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Чи може капітан команди сперечатися з арбітром?

ВІДПОВІДЬ

Ні. Згідно з новими Правилами: «У капітана команди немає особливого статусу або привілеїв, але він має певну ступінь відповідальності за поведінку команди».

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 03, пункт 10.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *