Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ

Випуск 8: чи може розмітка поля бути, наприклад, пунктирною?

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Чи може розмітка поля бути, наприклад, пунктирною?

ВІДПОВІДЬ

Ні. У Правилах зафіксовано: «Поле для гри повинно мати форму прямокутника і розмічатися безперервними лініями, що мають бути безпечними».

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 01, пункт 2.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *