Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ. Випуск 10

Випуск 10: чи порушує Правила гравець, який, володіючи м’ячем, вибігає за межі поля, щоб обійти суперника?

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Чи порушує Правила гравець, який, володіючи м’ячем, вибігає за межі поля, щоб обійти суперника?

ВІДПОВІДЬ

Ні. Арбітр не зупиняє гру, якщо «перетинання обмежувальної лінії відбувається в рамках ігрового руху». Хоча загалом Правила вимагають, аби гравці завжди перебували в рамках поля.

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 03, пункт 8.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *