Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ. Випуск 12

Випуск 12: чи може воротар подавати кутовий або робити вкидання?

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Чи може воротар подавати кутовий або робити вкидання?

ВІДПОВІДЬ

Так. Воротар є гравцем своєї команди. У Правилах гри читаємо: «У матчах беруть участь дві команди, у кожній з яких не більше одинадцяти гравців. Один з гравців є воротарем».

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 03, пункт 1.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *