Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ. Випуск 13

Випуск 13: якими мають бути дії арбітра, якщо в команді, в якій залишилося сім гравців, один потребує медичної допомоги?

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Якими мають бути дії арбітра, якщо в команді, в якій залишилося сім гравців, один потребує медичної допомоги?

ВІДПОВІДЬ

Матч зупиняється. Гравець, якому надають медичну допомогу, не вважається тим, хто залишив поле остаточно. Якщо цей гравець не в змозі повернутися на поле, матч припиняється, оскільки Правила вимагають: «Гру не дозволяється розпочинати або продовжувати, якщо в одній з команд виявиться менше семи гравців».

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 01, пункт 1.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *