Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ. Випуск 14

Випуск 14: якими мають бути дії арбітра, якщо команда, у складі котрої 12 гравців, забиває м’яч?

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Якими мають бути дії арбітра, якщо команда, у складі котрої 12 гравців, забиває м’яч?

ВІДПОВІДЬ

Такий гол не зараховується. Гра поновлюється вільним ударом у воротарський площі на користь команди суперника. 12-й гравець отримує попередження за неспортивну поведінку і мусить піти з поля.

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 03, пункт 9.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *