Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ. Випуск 17

Випуск 17: чому рефері вже не виходять на поле у формі чорного кольору?

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Чому рефері вже не виходять на поле у формі чорного кольору?

ВІДПОВІДЬ

Раніше існувала традиція, що форма арбітрів має бути чорною. Втім, із часом Правила гри змінилися, тож сьогодні там указано: «Форма двох команд має відрізнятися за кольором одна від одної та від форми офіційних осіб матчу. Форма кожного воротаря має відрізнятися за кольором від форми інших гравців та офіційних гравців матчу».

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 04, пункт 3.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *