Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ. Випуск 19

Випуск 19: чи може гравець одягати комбінезон замість футболки і шортів?

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Чи може гравець одягати комбінезон замість футболки і шортів?

ВІДПОВІДЬ

Ні. Правила гри містять перелік: «До обов’язкових предметів екіпіровки гравця входять такі окремі предмети: футболка з рукавами, шорти, гетри-стрічка…, щитки… Воротарі можуть одягати тренувальні штани».

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 04, пункт 2.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *