Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ. Випуск 22

Випуск 22: чи обов’язкова 15-хвилинна перерва між таймами?

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Чи обов’язкова 15-хвилинна перерва між таймами?

ВІДПОВІДЬ

Ні. У Правилах сказано, що, по-перше, рефері «здійснює хронометраж матчу», по-друге, «Гравці мають право на перерву між таймами, тривалість якої не перевищує 15 хвилин… В регламенті змагань має бути передбачена тривалість перерви між таймами, яка може бути змінена тільки за згоди арбітра». Це, зокрема, означає: якщо після першого тайму всі футболісти обох команд згодні продовжувати гру, а рефері дає свій дозвіл, одразу розпочинається другий тайм.

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 05, пункт 3, Правило 07, пункт 2.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *