Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ. Випуск 25

Випуск 25: якими мають бути дії арбітра, якщо гравець бере м’яч у руки, відреагувавши на свисток із трибуни?

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Якими мають бути дії арбітра, якщо гравець бере м’яч у руки, відреагувавши на свисток із трибуни?

ВІДПОВІДЬ

Правила вимагають: «арбітр зупиняє, тимчасово призупиняє або перериває матч у випадку будь-яких порушень Правил або зовнішнього втручання, наприклад, якщо… глядач дає свисток, який став фактом втручання у гру — тоді матч зупиняється й поновлюється спірним м’ячем».

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 05, пункт 3.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *