Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ. Випуск 27

Випуск 27: якими мають бути дії арбітра, якщо одна з команд відмовляється брати участь у розіграші спірного м’яча?

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Якими мають бути дії арбітра, якщо одна з команд відмовляється брати участь у розіграші спірного м’яча?

ВІДПОВІДЬ

Рефері поновлює гру спірним м’ячем, адже зовсім не обов’язково, щоб у цій процедурі брали участь футболісти обох команд. У Правилах читаємо: «Будь-яка кількість гравців може брати участь у боротьбі за м’яч… арбітр не має вирішувати, хто саме може брати участь у боротьбі за м’яч або щодо результатів цієї боротьби».

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 08, пункт 2.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *