Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ. Випуск 28

Випуск 28: коли зараховується взяття воріт?

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Коли зараховується взяття воріт?

ВІДПОВІДЬ

Офіційне визначення з Правил таке: «Гол зараховується, коли м’яч повністю перетинає лінію воріт між стійками та поперечиною, за умови, що команда, яка забиває м’яч, не порушила Правил гри. Якщо арбітр сигналізує про взяття воріт перш аніж м’яч повністю перетнув лінію воріт, гра поновлюється спірним м’ячем».

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 10, пункт 1.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *