Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ. Випуск 29

Випуск 29: чи є положення «поза грою» порушенням?

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Чи є положення «поза грою» порушенням?

ВІДПОВІДЬ

Ні. Правила стверджують: «Перебування в положенні «поза грою» не вважається порушенням». Тому футболіст, який потрапив у офсайд, не карається попередженням.

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 11, пункт 1.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *