Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ. Випуск 30

Випуск 30: чи можуть партнери гравця, котрий пробиває пенальті, перебувати у положенні «поза грою»?

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Чи можуть партнери гравця, котрий пробиває пенальті, перебувати у положенні «поза грою»?

ВІДПОВІДЬ

Ні. У Правилах чітко описано процедуру пробиття пенальті, де, зокрема, зазначено: «Всі гравці, крім того, який виконує 11-метровий удар, повинні перебувати… за межами штрафної площі».

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 14, пункт 1.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *