Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ. Випуск 33

Випуск 33: якими мають бути дії рефері, якщо гравець ударив глядача на трибуні?

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Якими мають бути дії рефері, якщо гравець ударив глядача на трибуні?

ВІДПОВІДЬ

Гравець, який скоїв таке порушення, вилучається з поля. У Правилах читаємо: «Агресивною поведінкою є застосування чи спроба застосування гравцем надмірної сили чи жорстокості щодо суперника без ведення боротьби за м’яч або щодо партнера по команді, представника команди, офіційної особи матчу, глядача… Гравець, запасний гравець або замінений гравець має бути вилучений із поля… за агресивну поведінку».

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 12, пункт 3.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *