Суддівський лікнеп від Комітету арбітрів ФФУ. Випуск 37

Випуск 37: чи допустима силова боротьба з голкіпером у воротарський площі?

«Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх недотримання»: давня мудрість не втрачає актуальності в усіх сферах людської життєдіяльності, зокрема, у професійному футболі. Правила треба знати, і в цьому читачеві допоможе дана рубрика, яку спільними зусиллями вестимуть УПЛ та Комітет арбітрів ФФУ.

ЗАПИТАННЯ

Чи допустима силова боротьба з голкіпером у воротарський площі?

ВІДПОВІДЬ

Так. Боротися з голкіпером, не порушуючи Правила, дозволяється, навіть у воротарський площі або у штрафній: «Супернику не можна вступати в єдиноборство з воротарем, який контролює м’яч у руках». Узагалі боротьба з голкіпером дозволяється. Гравець заслуговує покарання, тільки якщо він здійснив стрибок у боротьбі з воротарем, штовхнув його або ж діяв із застосуванням сили.

ДЖЕРЕЛО

«Правила гри 2017/18», Правило 12, пункт 2.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *