Ярослав Москаленко зустрівся з обласним активом

У четвер, 5 квітня, в Будинку футболу відбувся великий збір очільників регіональних федерацій.

Перед присутніми виступив Голова Київської обласної федерації футболу Ярослав Москаленко. Це був імпровізований та стислий, але насичений конкретною інформацією звіт про зроблене за перші півроку на громадській посаді. Своєрідним рефреном до нього могло стати слово «вперше».

У грудні минулого року здійснилася, нарешті, багаторічна мрія діячів обласного футболу. Вони зібралися разом у винятково святковій обстановці на головній спортивній арені країни, аби підбити підсумки сезону та відзначити нагородами його героїв. У залі НСК «Олімпійський» було більше трьохсот організаторів і фахівців народної гри.

Виконком Київської обласної федерації футболу затвердив річний бюджет на суму, що перевищує сім з половиною мільйонів гривень — небачений за всі попередні часи Київщини футбольної.

Окремий бюджет, що сталося вперше в історії, має тепер і Комітет арбітрів. Лише на забезпечення функціонування органів футбольного правосуддя передбачено витрати на суму 200 тисяч гривень.

Кожна регіональна федерація футболу, що виконує свої статутні завдання, звітується перед КОФФ і зареєструвалася, отримала сьогодні ноутбук для офісної роботи та реєстрації гравців у Єдиній інформаційно-статистичній базі ФФУ. Також усі активні регіональні федерації отримують щомісячні виплати в розмірі трьох тисяч гривень для штатного працівника. Про таке раніше не доводилося і мріяти.

Перед процедурою передачі комп’ютерів очільникам РФФ, яку здійснював Виконавчий директор КОФФ Василь Наливайко, Ярослав Москаленко проанонсував початок будівництва мережі сучасних ігрових арен, а також зміну офісу КОФФ, яка має відбутися незабаром.

На початку літа буде відкрито після капітальної реконструкції стадіон у Іванкові, завершується будівництво футбольного поля в Броварах і починається облаштування ігрової арени поблизу тамтешнього спортінтернату, завершується підготовка до великого футбольного будівництва в Сквирі, Вишгороді, Славутичі, Ставищі, Рокитному та інших регіонах області. А ще узгоджено всі юридичні та господарські аспекти надання Київській обласній федерації футболу в довгострокову оренду просторого приміщення для сучасного багатофункціонального офісу.

— Я все життя тісно пов’язаний з футболом, це моя щира та безкорислива любов, — наголосив Ярослав Москаленко. — Тому й погодився стати очільником обласної федерації з однією метою: зробити максимум можливого для розвитку Київщини футбольної. Ми реалізуємо наші плани поступово, крок за кроком, але неухильно. Можете не сумніватися: наші слова ніколи не розійдуться з ділом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *