Футбол – у кожен двір

15 квітня у Навчально-тренувальному комплексі ім. Віктора Баннікова під егідою Федерації футболу України та Всеукраїнської національної федерації дворового футболу, за участю благодійного фонду «Розвиток футболу України» стартував Всеукраїнський дитячий турнір із дворового футболу «Мільйон на стадіон».

Чотири команди — «Дарниця», «Каскад», «Юніор» та «Факел», — сформовані з хлопців 2003—2006 років народження, змагалися за перемогу в міні-турнірі, після чого відбувся матч дружби між командами Києва та Полтави. Перше місце виборов «Каскад», друга сходинка залишилася за «Факелом», третю посіла «Дарниця». Відзначимо, що в церемонії нагородження взяв участь технічний директор ФФУ Олег Протасов.

Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко зазначив, що наприкінці травня відбудеться ще один турнір із дворового футболу, який прийме стадіон ім. В. Баннікова з натуральним газоном. А 23 серпня стартує основна частина Всеукраїнського дитячого турніру з дворового футболу «Мільйон на стадіон». Тоді й розіграють головний приз — мільйон гривень, який піде на будівництво стадіону для дворового футболу в населеному пункті (мікрорайоні) команди-переможця турніру.

Турнір провели арбітри Київщини – Кирило Гринь, Олександр Перетятко, Єгор Воловик та Сергій Горіховський. Двоє останніх, які є учнями регіональної школи футбольного арбітра, що очолює Вадим Шевченко, дебютували у футбольних змаганнях у якості арбітрів, перейшовши в такий спосіб від теорії до практики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *