Четверо дебютантів ДЮФЛ України

Володимир Устименко з Германівки (Обухівський район, на фото зліва) дебютував у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України в якості арбітра.

Його першим матчем на всеукраїнській арені стало протистояння в першій лізі (група 7) між ДЮСШ-АІК (Чуднів, Житомирська область) та КОЛІФКС (Костопіль, Рівненська область). У поєдинку між старшими футболістами (U-17) вийшла цікава боротьба, яка переможця не виявила – матч завершився результативною нічиєю 2:2, а наш земляк показав футболістам п’ять попереджень, а також одного гравця вилучив із поля (за дві жовті картки). А от у молодших усе виявилося набагато простіше – гості виграли з рахунком 5:0, а в матчі було показано лише одне попередження за спробу забити м’яча у ворота рукою.

Додамо, що Володимир почав свою суддівську кар’єру з матчів Обухівського району в 2017 року, а восени того ж року прийшов на навчання до Регіональної школи футбольного арбітра Київської області.

Окрім Устименка, також свої дебютні матчі в ДЮФЛ України в якості асистентів провели Сергій Стельмах, Микола Гасюк та Дмитро Стрельченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *