3 тур вищої ліги Київської області: п’ять розгромів, три вилучення

У суботу, 21 квітня, відбувся третій тур у вищій лізі чемпіонату Київської області.

Як і попередній, цей ігровий день виявився результативним – у семи матчах було забито 25 м’ячів (у середньому – 3,5 за гру). П’ять із семи матчів завершилися розгромною перемогою однієї з команд, ще у двох поєдинках глядачі не побачили забитих м’ячів.

Загалом у семи матчах арбітри винесли футболістам 22 попередження (у середньому – трохи більше трьох за гру). Найбільш напруженим виявився поєдинок між між «Джуніорсом» та «Патріотом». Арбітр зустрічі Олександр Титов «нагородив» суперників відразу сімома «гірчичниками», а номінальні господарі (матч проходив у Ірпені) догравали поєдинок у меншості після вилучення Олександра Левенця за друге попередження. Також із трибун доглядав матч спортивний директор клубу Юрій Балашев, який у нецензурній манері висловлював своє невдоволення діями арбітрів.

Окрім згаданого матчу, арбітри ще двічі вимушені були вдаватися до радикальних мір, залишаючи одну з команд у меншості – так, Дмитро Кутаков вилучив Сергія Овчинникова з «Межигір’я» за позбавлення суперника очевидної гольової можливості забити м’яч, а Сергій Задиран завчасно відправив до роздягальні Генрі Ятро з «Переяславщини» за друге попередження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *