Арбітри Київщини їдуть на НТЗ до Запоріжжя

Упродовж двох днів, 7 та 8 червня, в Запоріжжі проходитиме навчально-тренувальний збір арбітрів Національної школи футбольного арбітра (НШФА), аматорів та чемпіонату U-19.

У його рамках талановита суддівська молодь з усієї України прослухає курс із п’яти лекцій, пройде тестування на знання Правил гри у футбол та їхнього практичного застосування на відео моментах, а зіграють у брейн-ринг – звичайно ж, на футбольну тематику. Окрім цього, буде проведено турнір за участю 11 команд із різних областей країни.

Футбольною програмою поїздка не обмежиться – для учасників НТЗ передбачена екскурсія на козацький острів Хортиця. До речі, саме на Хортиці будуть проживати арбітри, а всі заняття будуть проводитися на центральному стадіоні міста – «Славутич-Арені».

Від Київщини футбольної до Запоріжжя вирушає значний суддівський десант у наступному складі: Михайло Родіоненко (викладач РШФА), Євген Бондарчук, Владислав Грицай, Владислав Мошковський, Олександр Перетятко, Дмитро Рубан, Сергій Стельмах, Володимир Устименко, Андрій Федорук та Микола Шевель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *