Арбітри Київщини повернулися з семінару в Запоріжжі не з порожніми руками

7-8 червня в Запоріжжі за ініціативи Комітету арбітрів ФФУ та Національної школи футбольного арбітра України відбулися навчально-тренувальні збори та турнір із футболу серед арбітрів, які рекомендовані та проводять матчі регіональних змагань, дитячо-юнацької футбольної ліги, аматорських команд та команд U-19.

Серед 11-ти команд, які приїхали з 27 міст та 11 областей нашої країни, одна представляла Київщину футбольну. Усі матчі відбувалися у дружній, теплій, доброзичливій атмосфері, на трибунах можна було почути вигуки та пісні на підтримку команд-суперниць. Наша команда мінімально поступилася харків’янам – 1:2, після чого з таким же рахунком здолала арбітрів із Волині (голи за нашу команду забивали Перетятко, Шевель та Родіоненко).

У матчах були задіяні всі представники Київщини, які приїхали до Запоріжжя, старалися, але в підсумку цього виявилося замало, аби вийти до плей-оф. Тим не менш, організатори визнали Михайла Родіоненка найкращим тренером на турнірі, вручивши диплом та красиву статуетку, а команда Київської області отримала в подарунок ігровий м’яч фірми Select. Переможцем же турніру стала господарі, що переграла своїх колег із Донецької області — 1:0.

Окрім турніру, учасники НТЗ взяли участь у семінарі, який складався з п’яти лекцій. Заняття відбувалися на центральному стадіоні Запоріжжя «Славутич-Арені» у великих та просторих залах протягом двох днів. Головним лектором був інструктор УЄФА Володимир Петров. Молоді арбітри розібрали суперечливі ігрові ситуації, а також ознайомилися з великою кількістю відеоматеріалів від УЄФА.

Увечері в перший ігровий день після матчів турніру було проведено інтерактивну гру «Брейн-рінг», яка складалася з 13-ти питань на знання історії правил гри, українського та європейського футболу. Наша команда стала переможцем, набравши у підсумку п’ять правильних відповідей, отримавщи у нагороду почесний диплом.

У другий день зборів після цікавих лекцій учасникам вручили заслужені дипломи та нагороди. Призери та переможці отримали кубки з рук заступника мера Запоріжжя Анатолія Пустоварова та голови обласної федерації футболу Віктора Межейка.

Арбітри Київщини висловлюють щиру подяку за проведений семінар його організаторам, Володимиру Дмитровичу Петрову за цікаві змістовні лекції, а також директору Національної школи футбольного арбітра Сергію Геннадійовичу Лисенчуку за можливість бути присутніми на подібному заході.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *