Двоє дебютантів у вищій лізі КОФФ

У суботу, 22 вересня, відбулися матчі 19-го туру вищої ліги чемпіонату Київської області.

У центральному матчі туру «Межигір’я» приймав «Діназ». У впертій боротьбі перемогу з мінімальною перевагою здобули вишгородці – 2:1. Із аналогічним рахунком «Десна» вдома здолала «Любомир» зі Ставища, а «Патріот» обіграв «Меліоратор».

Також вельми цікаве протистояння відбулося у Шпитьках, де місцевий «Джуніорс-СБ» розгромив «Сокіл» із Михайлівки-Рубежівки – 7:1. Примітно, що після першого тайму команда Сергія Шута… поступалася з мінімальним рахунком, але після перерви просто знищила суперника. Також сім м’ячів забив на виїзді чинний чемпіон, «Авангард» із Бзова, який на виїзді декласував ДГ «Шевченківське».

Звітний тур примітний ще двома подіями. Свої дебютні поєдинки у вищій обласній лізі провели двоє арбітрів – Євген Горбенко був головним рефері у поєдинку між «Патріотом» та «Меліоратором», а Владислав Кононов був асистентом арбітра на матчі між «Джуніорс-СБ» та «Соколом».