Успішний рік для футбольної феміди Київської області

Черговий футбольний сезон завершується, і настає час підбивати певні підсумки. Для Київської обласної федерації футболу 2018 рік був часом поступу та прогресу й запам’ятається повноцінним проведенням усіх запланованих змагань, знаковими досягненнями на всеукраїнській та міжнародній арені, введенням в експлуатацію нових стадіонів та спортивних майданчиків, небувалою масовістю дитячо-юнацького та аматорського футболу.

Зокрема, звітний рік став успішним і для когорти «служителів футбольної феміди» Київської області. Про це свідчить серйозна та новаторська робота оновленого Комітету арбітрів КОФФ, який зміг у короткий термін забезпечити ріст якості рівня арбітражу та кількості арбітрів, які проводять матчі обласних змагань.

10 грудня, на урочистій церемонії підбиття підсумків футбольного року в Київській області, яка відбулася в міжнародний день футболу на сакральній території для кожного українського вболівальника – НСК «Олімпійський», за участі перших осіб національної федерації Андрія Павелка та Вадима Костюченка, очільника КОФФ Ярослава Москаленка, відзнаками був нагороджений ряд представників корпусу арбітрів та спостерігачів арбітражу Київської області.

Зокрема, почесним дипломом ФФУ оцінена робота голови Комітету арбітрів КОФФ, арбітра ФІФА Сергія Бойка. Нинішній рік став для нього особливим, адже він подолав гросмейстерський рубіж – 50 міжнародних поєдинків! Почесні відзнаки КОФФ за підсумками 2018 року отримали арбітри Микола Балакін (арбітр ФІФА), Сергій Задиран (дебютант першої національної ліги), Христина Козорог (друга національна ліга), Андрій Федорук (змагання Прем’єр-ліги України серед юнаків U-19), Владислав Грицай (аматорський футбол), асистенти арбітра Олександр Дашко (Прем’єр-ліга України), Тарас Чопілко (дебютант першої національної ліги), Віктор Аврамчук, Кирило Хіміченко (обидва — друга національна ліга), Максим Величко (рекордсмен за кількістю матчів обласного календаря), найкращі спостерігачі арбітражу КОФФ Олександр Балакін, Володимир Киряхно, Анатолій Нілов, Михайло Родіоненко, Валентин Чепіль.

15 грудня, в суботу, у приміщенні футбольного пабу «BESTiЯ» на Печерську Комітет арбітрів уперше за тривалий час організував неформальне зібрання корпусу арбітрів, асистентів та спостерігачів арбітражу КОФФ, де в невимушеній та веселій атмосфері за святковим столом змогли зустрітися колеги по футбольному цеху, обмінятися думками про рік, що минає, намітити плани на майбутній сезон, побажати один одному успіхів та звершень у новому році. Такі заходи сприяють згуртованості всередині колективу, поліпшенню взаєморозуміння та дружніх відносин у корпусі служителів футбольної феміди.

Особливо приємно було бачити серед присутніх заслужених ветеранів Віктора Засуху, Олександра Балакіна, Анатолія Нілова, Олександра Тютюна, Олександра Зубавленка, Леоніда Кубяка, Сергія Школьного, Юрія Леня, які щедро ділилися з молодими колегами своїм багатим досвідом. Пам’ятними подарунками від керівництва КОФФ була нагороджена група молодих арбітрів, а від асоціації аматорського футболу виконавчий директор вказаної організації Олександр Каденко відзначив арбітрів, які брали активну участь в аматорських змаганнях різного рівня. Це Дмитро Романюк, Сергій Стельмах, Владислав Середа, Юрій Мельниченко, Андрій Радіоненко.

Варто сказати слова подяки голові ГО КОФФ, народному депутату України Ярославу Москаленку за прекрасну організацію заходу та започаткування чудової традиції неформального підбиття підсумків футбольного року арбітрами КОФФ.

Гості брали участь у цікавих конкурсах

Випускник Національної школи футбольного арбітра Дмитро Подвальний та Олександр Миколайович Балакін

Сергій Бойко офіційно приймає до Комітету арбітрів КОФФ Леоніда Ярмолинського

Нагороди для найбільш задіяних у аматорських змаганнях різного рівня

Відзнаки для молодих арбітрів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *