Стартував Меморіал Олега Макарова

Набирає ходи 24-й за ліком традиційний Меморіал Олега Макарова, який традиційно проходить узимку під егідою Київської обласної федерації футболу.

Ці змагання стали першим «бойовим хрещенням» в новому році для обласного корпусу футбольних арбітрів та спостерігачів арбітражу. Позаду два тури, проведено 12 поєдинків, до обслуговування яких долучилися як уже досвідчені рефері Шурман, Балакін, Титов, Федорук, Радіоненко, так і перспективна молодь Кононов, Горбенко, Устименко.

У рамках турніру 19-20 січня у Вишневому буде проходити навчально-тренувальний збір арбітрів Київської обласної федерації футболу. Матчі Меморіалу Макарова особливо корисні для молодих представників корпусу арбітрів, адже вони дають можливість відчути впевненість у своїх силах та почути аналіз своєї роботи від старших товаришів.

Зокрема, на зустрічі другого туру турніру на стадіоні «Центральний» у Вишневому між командами «Рубікон» та «Любомир» працювала бригада у складі Владислав Кононов (арбітр), Павло Якименко, Максим Мельниченко (асистенти арбітра). Загалом вони отримали схвальну оцінку від голови Комітету арбітрів КОФФ Сергія Бойка, який здійснював перегляд роботи своїх молодих колег. Після матчу очільник суддівського корпусу детально розібрав дії бригади арбітрів, вказав на помилки та дав важливі рекомендації щодо вдосконалення їхніх індивідуальних дій на футбольному полі та комплексної роботи в бригаді.

Меморіал Макарова продовжиться матчами у Лютежі та Вишневому найближчої суботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *