Навчально-тренувальний збір арбітрів КОФФ розпочав свою роботу у Вишневому

Дводенний навчально-тренувальний збір арбітрів Київської обласної федерації футболу у суботу, 19 січня, розпочав свою роботу в місті Вишневе.

Спочатку учасники збору взяли безпосередню участь у проведенні матчів третього туру передсезонного зимового Меморіалу Олега Макарова. Ігри проходили на стадіоні «Центральний» у Вишневому, «Локомотив» у Києві та «Діназ» у Лютежі. Поки суддівські бригади працювали в полі, інші учасники збору на трибунах у складі переглядових груп уважно спостерігали за перипетіями футбольних поєдинків та прискіпливо оцінювали рішення та дії своїх колег. Зокрема, в матчі «Рубікон» – «Межигір’я» (4:1) на хорошому рівні відпрацювали Владислав Грицай (арбітр), Павло Якименко та Сергій Стельмах (асистенти).

Після завершення футбольних матчів епіцентр збору перемістився до готелю «У Володимира». Після поселення та обіду розпочалися теоретичні навчальні заняття. Лекторами виступили відомі українські арбітри. Сергій Бойко розповів про методику застосування правил футболу щодо гри рукою, а Леонід Ярмолинський заглибився в нюанси застосування правила «поза грою» та функцій на полі асистента арбітра.

Після теоретичних занять учасники збору закріпили свої знання за допомогою відеотестування. Крім того, були проведені «розбори польотів» ранкових матчів Меморіалу Олега Макарова. Під керівництвом голови Комітету арбітрів КОФФ Сергія Бойка, членів комітету Леоніда Ярмолинського, Михайла Родіоненка, Кирила Хіміченка, Тараса Чопілка та Дениса Шурмана на зборі займаються Максим Величко, Владислав Волинець, Євген Горбенко, Кирило Гринь, Владислав Грицай, Дмитро Докучай, Богдан Каденко, Владислав Кононов, Владислав Мошковський, Ростислав Підпалий, Дмитро Подвальний, Андрій Родіоненко, Дмитро Романюк, Станіслав Романюк, Дмитро Рубан, Євген Смоляк, Владислав Середа, Сергій Стельмах, Олександр Трофимов, Володимир Устименко, Андрій Федорук, Микола Шевель та Павло Якименко.

Завтра на учасників збору чекає ще один цикл лекцій, після чого всі будуть задіяні на шести матчах Меморіалу Олега Макарова, що пройдуть у неділю, 20 січня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *