Підсумки НТЗ арбітрів КОФФ у Вишневому

Дводенний навчально-тренувальний збір арбітрів Київської обласної федерації футболу завершився в місті Вишневе. Він був організований на високому рівні.

Другий день роботи розпочався з теоретичних занять. Голова Комітету арбітрів КОФФ, арбітр ФІФА Сергій Бойко прочитав для присутніх колег лекцію на тему «Взаємодія арбітрів у бригаді», запрошений арбітр ФІФА Євген Арановський торкнувся проблеми визначення та фіксації порушень на полі, пов’язаних із таким важким для суддівства явищем, як симуляція. Теоретичні заняття були закріплені шляхом трьох відеотестів та детальним обговоренням кожного з епізодів.

Після цього учасники збору вирушили на «польову практику» на стадіони, які приймали матчі четвертого туру групових змагань Меморіалу Макарова. Були сформовані переглядові групи для оцінки роботи своїх колег. Зокрема, на двох поєдинках у Лютежі працювали арбітри Шевель («Авангард» – «Діназ») та Гринь («Любомир» – «Межигір’я») та асистенти Рубан і Якименко. Два матчі в Кончі-Заспі на базі київського «Динамо» – арбітри Устименко («Флорешти» – ВФАС) та Грицай («Колос» – ВФАП) та асистенти Мошковський і Подвальний. На матчі у Вишневому («Рубікон» – «Штурм») відпрацювала бригада у складі Горбенка, Стельмаха та Докучая.

На стадіоні «Локомотив» у Києві (матч «Локомотив» – «Олімпік», арбітр А.Радіоненко) було проведено цікавий перегляд групи молодих перспективних асистентів рефері, які працювали по 45 хвилин кожен. Це ще зовсім молоді хлопці з області, з якими Комітет арбітрів КОФФ пов’язує великі сподівання, – Владислав Волинець, Богдан Каденко, Ростислав Підпалий, Євген Смоляк, Владислав Середа. Для них цей матч став першим бойовим хрещенням на такому високому рівні. Під керівництвом голови Комітету арбітрів КОФФ Сергія Бойка, членів комітету Леоніда Ярмолинського, Михайла Родіоненка, Кирила Хіміченка, Тараса Чопілки та Дениса Шурмана на навчально-тренувальному зборі у Вишневому загалом були задіяні 32 арбітри та асистенти Київської обласної федерації футболу. Програма збору була дуже насиченою та цікавою, а головне – корисною для рефері, особливо для перспективної юні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *