Меморіал Макарова – залишився фінал!

24-й меморіал Олега Макарова підходить до завершення. У рамках группового етапу було зіграно тридцять поєдинків. На всіх матчах відпрацювали представники суддівського корпусу Київської області – як уже досвідчені «служителі футбольної феміди», так і перспективна молодь, зокрема, учасники навчально-тренувального збору, організованого Комітетом арбітрів КОФФ у Вишневому.

У четвер, 24 серпня, відбулися півфінальні матчі традиційного передсезонного зимового турніру на НТБ «Динамо» в Кончі-Заспі. У них зустрічалися збірна ВФАС та «Рубікон» (працювала на поєдинку бригада у складі  М.Родіоненко, Д.Ступак, О.Дашко, спостерігач арбітражу – Ю.Лень) і «Діназ та «Штурм» (С.Задиран, В.Мошковський, О.Дашко, спостерігач арбітражу – Ю.Лень).

У цих матчах «служителі футбольної феміди» відпрацювали без особливих питань, щоправда, у матчі за участі «Штурма» некрасиво повівся досвідчений півзахисник команди Тимофій Листопад, який на останній хвилині основного часу завдав супернику удару рукою в голову, після чого додав ще ногою в область грудей, за що отримав справедливе вилучення. Щодо результатів, то обидва півфінали закінчилися з однаковим рахунком 2:1 – у фіналі зіграють збірна студентів (ВФАС) та «Діназ» (Вишгород).

До речі, Комітет арбітрів визначився з бригадою арбітрів на вирішальний поєдинок. Арбітром у полі призначено Андрія Федорука, асистенти – Дмитро Рубан та Дмитро Подвальний, четвертий арбітр – Сергій Дубиківський, спостерігач арбітражу – Сергій Шкільний.

Запрошуємо шанувальників футболу на фінальний матч, який відбудеться 26 січня на стадіоні «Діназ» у Лютежі, початок – о 12:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *