Стартував Меморіал Щанова

У середу, 13 лютого, стартував черговий зимовий передсезонний турнір під егідою Київської обласної федерації футболу – Меморіал Олександра Івановича Щанова. Відбулися матчі першого туру, на яких працювали наші арбітри.

В Петропавлівській Борщагівці на «Козак Арені» початок першої зустрічі довелося відтермінувати на півтори години через несприятливі погодні умови (вночі випав сніг). До честі господарів стадіону, поле досить швидко вдалося привести до нормального стану.

В першому матчі зустрічалися «Оболонь – Бровар U-19» (Київ) та «Агродім» (Бахмач). Поєдинок на високому рівні провела бригада у складі Сергія Бойка, Андрія Радіоненка та Владислава Волинця. Підсумковий рахунок 2:0 на користь киян.

Потім на поле вийшли господарі стадіону – СК «Чайка» (ПП Борщагівка). Їх суперником була команда «Діназ-2» (Вишгород). Цей матч завершився з рахунком 3:0 на користь «Чайки». На грі працювали Кирило Гринь, Андрій Радіоненко та Владислав Волинець.

В інших матчах першого туру зустрічалися: «Меркурій» – «Авангард» в Ірпені на стадіоні «Чемпіон» (Грицай, Мельниченко, Середа), в Києві на стадіоні «Локомотив» відбулися два поєдинки – «Штурм» – «Університет» (Задиран, Горянський, Стельмах) та «Локомотив» – «Кудрівка» (Горбенко, Горянський, Стельмах), і, насамкінець, у Лютежі зіграли «Діназ» – «Меліоратор» (Симошенко, Докучай, Якименко).

Завтра, 14 лютого, відбудуться матчі другого туру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *