Другий тур меморіалу Щанова: «політ нормальний»…

Арбітри КОФФ успішно відпрацювали на матчах другого туру Меморіалу Щанова.

В Києві на стадіоні «Локомотив» бригада у складі Кирила Гриня, Олександра Дашка та Віктора Матяша відпрацювала на матчі «Авангард» (Бзів) – «Діназ-2» (Вишгород). В цьому поєдинку перші мали надто велику перевагу над другими (11:0). Там же зустрічалися Університет імені Грінченка та київський «Локомотив» (2:2). На матчі працювали Сергій Задиран, Дашко та Матяш.

Також з великим рахунком, проте з певними зусиллями, на «Козак Арені» в Петропавлівській Борщагівці київська команда «Оболонь-Бровар U-19» переграла студентів з «Меркурія» 3:0. Відмінно провів гру арбітр Андрій Радіоненко, якому допомагали Дмитро Подвальний та Дмитро Докучай. В іншій грі на цьому ж стадіоні арбітр Жан Симошенко в компанії Подвального та Докучая зафіксував бойову нічию в двобої між місцевою «Чайкою» та «Агродомом» з Бахмача 2:2. Тут були і два призначені пенальті, і гол воротаря на останніх секундах.

В Ірпені на стадіоні «Чемпіон» відбулося місцеве «дербі» між бучанським «Меліоратором» та ірпінською «Кудрівкою». Гостре протистояння, яке розсудила бригада в складі Владислава Грицая, Сергія Стельмаха та Андрія Середи, закінчилося на користь бучанців 3:2.

В останньому матчі другого ігрового дня в Лютежі на стадіоні «Діназ» однойменна команда при суддівстві Євгена Горбенка, Олександра Трофимова та Павла Якименка наштовхнулася на непоступливість київського «Штурму» 0:0.

Турнір продовжиться в суботу, 16 лютого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *