Дебютна гра юних вихованців школи арбітрів

Третій тур Меморіалу Щанова відбувся у скороченому форматі в зв’язку з переносом матчу між «Чайкою» та «Оболонню-Бровар U-19» на 20 лютого.

Проте ігрова практика для арбітрів КОФФ не зменшилася завдяки товариському поєдинку. Зокрема, бригада в складі Миколи Шевеля, Володимира Горянського та Сергія Стельмаха відпрацювала на матчі у Вишневому між місцевим «Рубіконом» та клубом «ЛНЗ-Лебедин» (0:4).

На «Козак-Арені» в Петропавлівській Борщагівці відбулися два матчі. Спочатку на поле вийшли студенти з «Меркурія» та резервісти «Діназа»(2:0). Цікаво, що молодому рефері Володимиру Устименку допомагали зовсім юні асистенти, вихованці регіональної футбольної школи арбітра, Ростислав Підпалий з Білої Церкви та Богдан Каденко з Василькова. Першому з них лише 15 років, а другому – 16. Хлопці гарно справилися зі складним завданням під пильним наглядом офіційного спостерігача КОФФ, батька Богдана, – Олександра Каденка.

Пізніше відбувся поєдинок між «Авангардом» (Бзів) та «Агродомом» (Бахмач), на якому успішно відпрацювали Сергій Дубиківський, Дмитро Докучай та Максим Мельниченко. Гра закінчилася перемогою чинних чемпіонів Київської області 2:0.

В Лютежі на стадіоні «Діназ» матч київського «Штурма» та бучанського «Меліоратора» (1:4) добре провела Крістіна Козорог, якій допомагали Світлана Грушко та Дмитро Ступак. У Вишневому на стадіоні «Центральний» матч між ірпінською «Кудрівкою» та Університетом імені Грінченка (1:5) проводили Владислав Грицай, Володимир  Горянський та Сергій Стельмах. І, нарешті, на київському «Локомотиві» господарі поля приймали вишгородський «Діназ» (1:1). На цій грі працювала бригада в складі Сергія Задирана, Дмитра Подвального та Дмитра Рубана.

Четвертий тур Меморіалу Щанова відбудеться 17 лютого в неділю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *