Четвертий ігровий день Меморіалу Щанова

Арбітри КОФФ продовжують працювати на матчах 9-го за ліком Меморіалу Щанова. В неділю, 17 лютого, відбувся четвертий тур.

Цікавим виявився матч у Вишневому на стадіоні «Центральний», де бучанський «Меліоратор» на останніх секундах вирвав перемогу в команди студентів Університету імені Грінченка (3:2). Відразу після вирішального взяття воріт прозвучав фінальний свисток Кирила Гриня, якому допомагали Сергій Стельмах та Владислав Волинець.

Менш драматично розвивалися події в іншому матчі у Вишневому. «Агродім» з Бахмача спокійно здолав дублерів вишгородського «Діназа» (3:0) за суддівства бригади в складі Віталія Бурнуса, Олексія Дубового та Артема Чорного. В Петропавлівській Борщагівці на «Козак Арені» також відбулися два поєдинки. «Авангард» (Бзів) зустрічався з командою «Оболонь-Бровар U-19» (3:0). Матч провели Микола Шевель, Владислав Мошковський та Дмитро Докучай. Місцева «Чайка» протистояла київському «Меркурію» (4:1). На грі відпрацювали Андрій Радіоненко в компанії з тими ж Мошковським та Докучаєм.

В Києві на стадіоні «Локомотив» зустрілися дві столичні команди – «Штурм» та «Локомотив». Рефері Жан Симошенко, якому допомагали Віктор Аврамчук та Дмитро Ступак, зафіксував перемогу «залізничників» (1:0). І в останньому поєдинку четвертого ігрового дня в Ірпені на стадіоні «Чемпіон» бригада в складі Євгена Горбенка, Максима Мельниченка та Андрія Середи розсудила двобій вишгородського «Діназа» та місцевої «Кудрівки» (4:0).

Завершальний тур групових перегонів Меморіалу Щанова відбудеться у вівторок, 19 лютого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *