Меморіал Щанова: попередній етап добігає кінця…

Завершальний тур групових перегонів Меморіалу Щанова відбувся 19 лютого.

Арбітри КОФФ успішно відпрацювали черговий ігровий день. До речі, обласний суддівський корпус поповнився боєздатною одиницею – Дмитром Кузовлєвим із Запоріжжя, арбітром першої ліги ПФЛ, який наразі мешкає в Києві, отримав відповідний допуск і тепер зможе розпочати  роботу в якості рефері на матчах обласного календаря. Це вже не перший подібний випадок – раніше таким чином до когорти обласних арбітрів долучилися Олександр Титов та Віктор Матяш із Донеччини, Олексій Дубовий із Луганщини.

Дмитро дебютував у Київській області матчем у Вишневому на стадіоні «Центральний» між командами «Агродім» Бахмач та «Меркурій» Київ (1:4). Йому допомагали Світлана Грушко та Денис Божко. В Лютежі на стадіоні «Діназ» зустрічалися місцевий однойменний клуб та команда Університету імені Грінченка (2:0 на користь «Діназа»). На грі відпрацювали Сергій Задиран, Владислав Мошковський та Дмитро Подвальний.

У Києві на стадіоні «Локомотив» місцеві «залізничники» без варіантів програли бучанському «Меліоратору» (0:3) під пильним наглядом Євгена Горбенка, Павла Якименка та Олександра Дашка. В Ірпені на стадіоні «Чемпіон» місцева «Кудрівка» поступилася київському «Штурму» (2:3). Матч провели Жан Симошенко, Андрій Середа та Дмитро Докучай.

І нарешті два матчі відбулися в Петропавлівській Борщагівці на «Козак Арені». В першому з них «оболонські» резервісти (U-19) не мали особливих проблем із другою командою вишгородського «Діназа» (5:0). Варто відмітити принциповість арбітра матчу Сергія Бойка, який, не вагаючись, вилучив наприкінці першого тайму гравця з Вишгороду Дорошенка за надто брутальну поведінку на полі. Допомагали в звітному матчі Сергію Бойку асистенти Сергій Стельмах та Олександр Корнійко.

Центральним матчем ігрового дня стало протистояння двох лідерів обласного футболу. Команди з професійним статусом – «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) та чинного чемпіона Київщини – «Авангард» (Бзів). Напружений і  безкомпромісний матч, в якому знайшлося місце п’яти попередженням та нереалізованому пенальті у виконанні капітана гостей Петра Кондратюка, завершився бойовою нічиєю 0:0. На хорошому рівні провела гру бригада в складі Дениса Шурмана, Сергія Стельмаха та Андрія Радіоненка. 20 лютого групові перегони  завершаться перенесеним матчем групи «А» між командами  «Чайка» та «Оболонь Бровар U-19». На цьому матчі, який відбудеться на «Козак Арені», будуть працювати Олександр Титов, Дмитро Подвальний та Владислав Мошковський. А вже 22 лютого нас чекають півфінальні матчі Меморіалу Щанова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *