Насичені будні підготовчого циклу

Арбітри КОФФ продовжують  підготовку до сезону шляхом ігрової практики в передсезонних турнірах та товариських матчах. Зокрема, бригада в складі Андрія Федорука, Віктора Аврамчука та Сергія Стельмаха відпрацювала на матчі у Вишневому між місцевим «Рубіконом» та київським «Штурмом» (3:1).

Продовжується «Фестиваль зимового футболу» на стадіоні «Центральний» у Вишневому. В другий ігровий день, 21 лютого, матчі «АРЗ» (Біла Церква) – «Любомир» (Ставище) та «Меліоратор» (Буча) – «ДЮСШ-15» (Київ) відсудили в якості арбітрів відповідно Євген Горбенко та Андрій Радіоненко, яким в обох поєдинках  допомагали асистенти Владислав Волинець і Анастасія Резнік.

 23 лютого, в суботу, гру  між  «Соколом” (Михайлівка Рубежівка) та «Чемпіоном» (Київ) провів Євген Смоляк, якому допомагали юні асистенти Ростислав Підпалий та Богдан Каденко.

24 лютого, в неділю, на матч зимового футбольного фестивалю між «Колосом U-19″ (Ковалівка) та «Зміною-Оболонь”» (Київ) отримали призначення Віталій Бурнус, Володимир Горянський та Владислав Волинець.

В Щасливому 23 лютого, в суботу, відбулися два товариські поєдинки за участю юнацьких команд донецького «Шахтаря». В першому з них команда «гірників» U-14 зіграла з однолітками «Оболоні» (на грі працювала бригада в складі Владислава Кононова, Владислава Середи та Дениса Божка), в другому – «Шахтар U-17» спарингував з баришівським «Патріотом» під суддівським наглядом Володимира Устименка, Артема Чорного та Дмитра Докучая.     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *