Відбувся черговий семінар Національної школи футбольного арбітра

28 лютого в місті Києві в будинку футболу відбувся методичний семінар з арбітрами національної школи футбольного арбітра України другого року навчання.

Серед слухачів були представники суддівського корпусу Київської обласної федерації футболу – Євген Горбенко, Кирило Гринь, Владислав Грицай, Владислав Кононов, Максим Мельниченко, Владислав Мошковський, Микола Шевель та Павло Якименко.  

Учасники семінару пройшли перевірку з теоретичної підготовки шляхом письмового та відео тесту та прослухали курс навчальних лекцій. Семінар пройшов під патронатом голови комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі. Інструкторами на семінарі виступали знані фахівці С.Лисенчук, В.Дердо, А.Лікаренко, В.Золотухін, В.Дорош, О.Каденко, С.Бойко, Л.Ярмолинський.

         Зокрема, Олександр Каденко ознайомив присутніх з регламентними нормами змагань аматорської ліги України, Сергій Бойко прочитав лекцію  «Позиція та роль арбітра в командній роботі при проведенні матчу, як на полі, так і за його межами», Леонід Ярмолинський  торкнувся теми щодо «Позиції та руху асистентів арбітра».   

Учасники семінару відпрацювали здобуті знання на практиці, провівши під пильним наглядом Сергія Бойка та Леоніда Ярмолинського кілька матчів на стадіоні «Центральний» у Вишневому в рамках турніру «Фестиваль зимового футболу», який наразі проводить ГО «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу».   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *