«Сокіл» з Михайлівки Рубежівки став переможцем «Фестивалю зимового футболу»

3 березня фінішував фестиваль зимового футболу у Вишневому, який проводила ГО «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу» спільно з управлінням фізичної культури та спорту Київської області за сприяння голови Київської обласної федерації футболу Ярослава Москаленка.

На матчах турніру працювали арбітри КОФФ. В неділю, 3 березня,  вирішальні поєдинки турніру відсудили А.Федорук, А.Середа, М.Мельниченко (третє місце розіграли «Колос U-19» Ковалівка та «ДЮСШ-15» Київ) та А.Радіоненко, А.Резнік, С.Стельмах (фінал між командами «Сокіл» Михайлівка Рубежівка та «АРЗ» Біла Церква).

Переможцем турніру стала команда СФК «Сокіл» (Михайлівка Рубежівка) – учасник вищої ліги чемпіонату Київської області. Фінальний матч завершився драматичною нічиєю 3:3, а післяматчеві пенальті точніше пробили гравці «Сокола» – 4:2! Третіми фінішували футболісти «Колоса U-19».