Меморіал Кирсанова: настає пора вирішальних матчів

Наближається до завершення черговий передсезонний турнір під егідою КОФФ – Меморіал Кирсанова. Цього року в змаганнях брало участь 15 команд, які спочатку, з 2 по 16 березня, виявляли найсильніших на груповому етапі. Вчора, 17 березня, були зіграні чвертьфінальні поєдинки, які принесли такі результати:

«Авангард» (Бзів) – «Патріот» (Баришівський район) 3:0,

«Полісся» (Ставки) – «Десна» (Погреби) 1:1, по пенальті 4:5,

«Межигіря» (Нові Петрівці) – «Юніор» (Макарів) 3:1,

«Штурм» (Київ) – «Чайка» (Вишгород) 1:0.

23 березня відбудуться півфінальні поєдинки, а 24 березня – фінал.

Як повідомив член комітету арбітрів КОФФ Кирило Химиченко, на всіх 34-х матчах Меморіалу, які вже зіграні, працювали суддівські бригади Київської обласної федерації футболу. Вони провели всі поєдинки на хорошому рівні, без особливих докорів та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, на матчі «Авангард» (Бзів) – «Кудрівка» (Ірпінь) працювала бригада в складі Жана Симошенка, Віталія Васильєва та Сергія Стельмаха.

Матч третього туру «Полісся» (Ставки) – «Кудрівка» (Ірпінь) провела бригада в складі Олександра Титова, Павла Якименка та Євгена Бондарчука.

Андрій Радіоненко, Олександр Трофимов та Павло Якименко відсудили гру «Кудрівка» (Ірпінь) – «Юніор» (Макарів).

Матч між командами «Юніор» (Макарів) та «Арсенал ДЛГ» (Овруч) провели Володимир Устименко, Максим Мельниченко та Андрій Середа.

Чвертьфінальний поєдинок між командами «Авангард» (Бзів) та «Патріот» (Баришівський район) відпрацювала бригада в складі Кирила Гриня, Максима Мельниченка та Андрія Середи.

Матч 1\4 фіналу між «Десною» (Погреби) та «Поліссям» (Ставки) провела бригада в складі Миколи Шевеля, Сергія Стельмаха та Володимира Горянського.

Поєдинок між «Межигір’ям» (Нові Петрівці) та «Юніором» (Макарів)  відсудили Сергій Бойко, Олександр Дубовой та Олександр Беркут (на фото – справа). До речі, для останнього цей матч став дебютним у Київській області. Асистент арбітра з Криму відтепер долучився до когорти обласного суддівського корпусу і буде працювати на матчах під егідою КОФФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *