В Києві пройшов збір рефері першої ліги ПФЛ

З 18 по 20 березня в Києві в будинку футболу проходить навчально-тренувальний збір (НТЗ) арбітрів та асистентів арбітра першої ліги ПФЛ України.

Під керівництвом голови комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі проходять підготовку до весняної частини сезону 19 арбітрів та 38 асистентів. В число інспекторів збору входить член комітету арбітрів КОФФ Леонід Ярмолинський.

Серед них – представники футбольної Київщини: арбітри Сергій Задиран та Олександр Сахно, асистенти  Кирило Химиченко і Тарас Чопілко, а також наші колеги з інших регіональних федерацій, які наразі проживають на Київщині та беруть участь в проведенні матчів під егідою КОФФ, – Олександр Титов, Дмитро Кузовлєв та Олександр Беркут.

Для Сергія Задирана, Кирила Химиченка та Тараса Чопілка цей збір є сходинкою вгору в суддівській кар’єрі, адже вони вперше беруть участь в першоліговому НТЗ.

В програмі зборів: письмове тестування з правил гри та відео тест УЄФА, а також теоретичні заняття для арбітрів та асистентів арбітра, зокрема, на тему сучасного тлумачення гри рукою, підготовки до матчу, позиції , переміщення та читання гри асистентом арбітра, сучасного тлумачення правила “поза грою” за критерієм “втручання в дії суперника”, розгляд порушень, пов’язаних з необачністю, нерозсудливою манерою та застосуванням надмірної сили, а також епізодів з симуляціями та протестами, затримками та неправомірними діями руками, розгляд сучасних вимог щодо командної роботи бригади арбітрів, ситуацій з трактуванням порушень “зрив перспективної атаки” та “позбавлення очевидної гольової можливості”, розгляд ситуацій, коли асистент повинен мати сміливість тримати прапорець унизу та особливостей визначення положення “поза грою” на різних частинах футбольного поля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *