Чергові призначення для арбітрів КОФФ

Арбітри КОФФ отримали чергові призначення на матчі всеукраїнських турнірів.

Зокрема, 27-28 березня відбудеться 20-й тур національної першої ліги під егідою ПФЛ України.

Олександра Титова призначено арбітром зустрічі в Луцьку між командами ФК «Суми» та «Волинь» (Луцьк), яка відбудеться 28 березня.

Тарас Чопілко виконає функції асистента арбітра на матчі в Івано-Франківську, який відбудеться 27 березня. Зустрічаються місцеве «Прикарпаття» та МФК «Миколаїв».

Сергій Задиран 27 березня буде четвертим арбітром зустрічі в Києві між місцевим клубом «Оболонь-Бровар» та харківським «Металістом 1925».

27 березня відбудеться 14-й тур всеукраїнських змагань в першій лізі між командами U-19 (група 2).

Андрій Федорук розсудить у Білій Церкві обласне «дербі» між місцевим клубом «АРЗ» та ковалівським «Колосом».

Павло Якименко буде асистентом арбітра в зустрічі між київськими клубами «Оболонь-Бровар» та «Локомотив».

В матчі на стадіоні «Центральний» у Вишневому «Любомир» (Ставище) зустрінеться з однолітками з київського «Чемпіона». Асистентами арбітра цього матчу будуть Владислав Мошковський та Олександр Перетятько, а функції спостерігача арбітражу виконає Наталія Мазуренко.

Бригада арбітрів КОФФ отримала призначення на своєрідний поєдинок чемпіонату України серед аматорів. Це догравання перенесеного матчу з осінньої частини турніру, який тоді було припинено на 37-й хвилині. Андрій Федорук,  Дмитро Рубан та Дмитро Підвальний 30 березня виведуть на поле команди «Факел» (Липовець Вінницької області) та «Агродім» (Бахмач Чернігівської області).

28 березня у Щасливому бригада КОФФ в складі Євгена Горбенка, Миколи Гасюка та Сергія Стельмаха проведе зустріч  вищої ліги ДЮФЛУ (U-15) між юнаками донецького «Шахтаря» та ФК «Дніпро».

Анастасія Резнік отримала призначення на всеукраїнський турнір серед дівочих команд (WU-16), який пройде з 2 по 5 квітня в місті Умань Черкаської області.

Жіноча бригада арбітрів КОФФ в складі Крістіни Козорог, Світлани Грушко та Анастасії Резнік 31 березня на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені проведе товариський матч між СК «Вишневе» та національною збірною України (WU-19). Початок зустрічі о 14.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *