Офіційно: щодо проведення щорічної атестації арбітрів

Додаток згідно рішення комітету арбітрів КОФФ від 14 березня 2019 року

                                             Положення

про проведення щорічної атестації арбітрів та асистентів арбітра КОФФ, які не проводять матчі вище регіонального рівня щодо їх допуску до арбітражу матчів серед аматорських та дитячо-юнацьких команд під егідою КОФФ.

1. Дане положення регламентує проведення атестації арбітрів та асистентів арбітра КОФФ, які не проводять матчі вище регіонального рівня, щодо їх допуску до арбітражу матчів серед аматорських та дитячо-юнацьких команд під егідою КОФФ.

2. Арбітри та асистенти арбітра мають право проводити матчі під егідою КОФФ у випадку, якщо вони проходять навчально-методичні збори та здають теоретичне тестування і нормативи з фізичної підготовки згідно календарного плану комітету арбітрів КОФФ.  Арбітри або кандидати, які не входять в число допущених до змагань арбітрів та асистентів арбітра за підсумками  таких зборів, мають право проводити матчі серед аматорських та дитячо-юнацьких команд під егідою КОФФ лише за умови успішного проходження атестації на знання правил гри, яку проводитиме комітет арбітрів КОФФ.

3. До атестації допускаються всі бажаючі з числа тренерів, гравців, функціонерів, колишніх арбітрів, арбітрів районних федерацій та інші зацікавлені кандидати з числа тих, хто виявить бажання проводити матчі в якості арбітра чи асистента арбітра під егідою КОФФ. Для допущення до атестації необхідно мати статус арбітра КОФФ, написати заяву на ім’я  голови комітету арбітрів КОФФ та надати медичну довідку про стан здоров’я встановленого зразка.

4. Атестація кандидатів,  які виявили бажання проводити матчі серед аматорських та дитячо-юнацьких команд під егідою КОФФ  відбувається за рішенням комітету арбітрів КОФФ у встановлений термін, про що сповіщаються всі зацікавлені особи  через офіційні канали інформації КОФФ або в індивідуальному порядку.

5. Для проведення атестації комітет арбітрів КОФФ формує комісію з числа досвідчених арбітрів, асистентів арбітра та  спостерігачів арбітражу  кількістю не менше трьох осіб. Атестація відбувається за рішенням комітету арбітрів КОФФ по мірі необхідності.

6. Процедура атестації кандидатів, які бажають отримати допуск до проведення матчів  серед аматорських та дитячо-юнацьких команд під егідою КОФФ, включає: А) теоретичний екзамен на знання правил гри, Б) відео тест.

7. Обов’язковою умовою успішного проходження атестації є надання правильних відповідей на 70 відсотків питань теоретичного екзамену та 60 відсотків завдань відео тесту. У випадку невдалого проходження атестації кандидат  може бути допущений до повторної спроби  за окремим рішенням комітету арбітрів КОФФ. Якщо арбітр з числа тих, хто працює на матчах вище регіонального рівня, не склав іспити на всеукраїнському рівні, він може бути допущений до роботи на матчах під егідою КОФФ після проходження атестації комітетом арбітрів КОФФ у відповідності до даного положення.

8. Атестація кандидатів, які бажають отримати допуск до проведення матчів серед аматорських та дитячо-юнацьких команд під егідою КОФФ,  вводиться з метою підвищення відповідальності арбітрів та асистентів арбітра, які мають право проводити вищевказані матчі, та регламентування питань, пов’язаних з їх фінансуванням.

9. Кандидат, який не пройшов процедуру атестації комітетом арбітрів КОФФ, не має права отримувати матеріальні заохочення від КОФФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *