В Києві відбувся черговий семінар НШФА

2 квітня в будинку футболу в Києві відбувся черговий  семінар з арбітрами другого року навчання національної школи футбольного арбітра (НШФА).

В програмі семінару були тестування з фізичної та теоретичної підготовки, лекції  з сучасного трактування правил гри (єдиноборства, гра рукою, симуляція, положення «поза грою»), з питань організації змагального процесу та порядку призначання на матчі, з питань взаємодії між НШФА та слухачами.

Семінар пройшов під патронатом голови комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі, в ролі інструкторів виступали члени комітету арбітрів КОФФ С. Бойко та  Л. Ярмолинський, а також В.Дорош, С.Лисенчук, О.Якименко, А.Лікаренко.

Серед слухачів семінару були представники КОФФ Євген Горбенко, Кирило Гринь, Владислав Грицай, Владислав Кононов, Максим Мельниченко, Владислав Мошковський, Микола Шевель та Павло Якименко.

Фізичне тестування проходило на київському стадіоні «Атлет». До участі в проходженні нормативів на фізичну та теоретичну підготовку долучилися кілька арбітрів КОФФ, в тому числі рекомендовані до роботи на матчах ДЮФЛУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *